Recenze PVL

Přidáno: 24. srpna 2013

• chuť a hustota,sladky ,vanillka nechutna jako vanillka

mam vanillku a nejsem schopny vypit ani jednu davku

Ověřený zákazník Aktin.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. srpna 2013

(naposledy upraveno 22. srpna 2013)

Zakoupeno v Aktin.cz

• Chuť (trojtá čokoláda)
  • Balení
  • šejkr Mutant zdarma :)

I když je tento produkt z Ameriky,tak je zde v Evropě taktéž hodně vyhledávaný.
Můžu jedinně doporučit,opravdu jeden z nejlepších gainerů na trhu.

O bližším výsledku budu informovat později :)

PVL Mutant Whey 4540 g

PVL Mutant Whey 4540 g

Ověřený zákazník fitness13.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. srpna 2013

Zakoupeno v fitness13.cz

• Dobrá rozpustnost a pěnivost.
  • Vynikající chuť čokoládové verze.
  • Rychlá regenerace bez nutnosti dalšího příjmu aminokyselin a regeneračních komplexů.
  • Prvních pár dní po delším vysazení řidší stolice a plynatost. Úspěšně řeší zvýšený přísun vlákniny v podobě ovesných vloček (případně rozpustná vláknina) a kefír, pro nastartování střevní mikroflory.

Mohu jen doporučit. Používám dlouhodobě ( 2 roky) jako doplněk stravy pro funkční trénink. Tedy silově dynamický a vytrvalostní, kde je velká váha překážkou. Nabízí vynikající poměr cena - výkon, chuť, aminokyseliny. Bezproblémové vstřebávání.

Přidáno: 16. srpna 2013

• Vlastně ani nevím - rozpustnost beru u sachariďáku už jako samozřejmost. Ale dejme tomu že je to + u Mutantu tedy
  • Možné výsledky, které nezjistím
  • jak už se psalo dřívě - 7 kilo žvejkačky. Nikdy jsem neměl rad Huba Buba a netušil jsem, že mi to bude v této 7 kilové verzi naservírováno. Pro někoho třeba lahodné, ale po 4 dávkách mi to už leze zpátky ven.
  • Usazeniny na dně po zamíchání. Nikdy nemám rád, když mi jdou přes pusu.
  • Píšou že jsou možné zbytky oříšků apod. Nevšiml jsem si toho, moje blbost - každopádně jsem u jiných výrobků neměl problémy. Tady cítím po vypití pálení v hubě, páč jsem alergický na lískové ořechy. Asi je tam toho dost. Když nevypiju usazeninu, je to ok.
  • Po vypití shaku se necítím nějak dobře. Prostě je mi po tom divně, je to těžký a nechutná to dobře. (Mluvím o variantě jahoda / banán). Člověk taky, aby se ze začátku po tom uprděl.

Koupil jsem díky dobrému hodnocení 7kg balení (já hlupák)... Po chvilce jsem hned zjistil, že celý to fakt nedám. 1300 v hajzlu. Nebo vlastně ne, tam bych to nelil. Pro mě jahoda / banán odpuzující chuť - první várka mi nevadila. Po 4. dávce už mi to leze krkem. Teď nevím co s tím... Kdyby měl někdo zájem za výhodnou cenu koupit téměř plný pytel, ať se mi ozve. Já už to fakt pít nebudu.
Mám verzi přímo od Mutantu, ne od PVL.

Přidáno: 11. srpna 2013

(naposledy upraveno 11. srpna 2013)

Zakoupeno v Fitness007.cz

• Skvělá cena a kvalitní značka .
  • Žádné nevýhody ..

Doporučil bych ho ma 100% ..

Přidáno: 6. srpna 2013

• rozpustnost, cena/balení,
  • chuť... koupil jsem si jahoda banan a chutnalo to jako žvýkačka a to se nedá 7 kg žvýkačky.

Kvalitní Gainer za dobrou cenu, jen jsem netrefil příchuť.

Přidáno: 6. srpna 2013

• Za měsíc vzrostla váha z 69.1 na 72.7
  • Výborná chuť
  • dávkování na obalu
  • rozpustnost

Byl to můj první gainer a můžu říct, že jsem udělal to nejlepší co jsem mohl. Dávám si ho po tréninku a den na to ráno tudíž každý den jeden a půl odměrky a výsledek jde vidět i před zrcadlem. DOPORUČUJI

Přidáno: 7. července 2013

• Výborná chuť - čokoláda
  • Velké balení
  • Levný

Podle dávkování na obalu se neřiďte. Dávkování by se mělo odvíjet od ostatní stravy, kterou přijímáte, respektive od množství sacharidů, které do sebe dostanete z normální stravy, popřípadě z jiných výživových suplementů.
A samozřejmě účinnost tohoto produktu se zvyšuje s pravidelným cvičením, dostačujícím spánkem a dostačujícím příjmem dalších potřebných látek, zejména pak bílkovin, vitamínů a minerálů.
Jestli jste si nepřečetli nic o cvičení a výživě a ani to nehodláte udělat, tak si to radši ani nekupujte. Pak jen vznikají řeči o tom, že to nefunguje.

Přidáno: 20. června 2013

• Chuť čokolády
  • Složení
  • Opravdu funguje
  • Co je slíbeno, to je dodrženo
  • Pytel se špatně zavírá
  • Občas trochu zapráší při neopatrné a zbrklé manipulaci s plnou odměrkou, ale jen maličko

Tento gainer bych doporučil všem ''hardgainerům''. Sám za sebe mohu říct, že mi tento gainer dal docela dost.
Po dvou týdnech úžívání, správné stravě a tvrdém tréninku už sem viděl výsledek.
Doporučil bych ho pít hned po tréninku. Občas sem cítil po fyzické zátěži v posilovně velkou únavu a po požutí tohoto gaineru, sem byl schopný si dat trenink po 3 hodinách znovu.

Ověřený zákazník kulturistika.com Ověřený zákazník

Přidáno: 14. června 2013

Zakoupeno v kulturistika.com

• Levný, Množství, Účinný,
  • Horší rozpustnost

Nabral jsem po něm pár kilo svaloviny, určitě bych ho bral znova.

Ověřený zákazník F-sport Ověřený zákazník

Přidáno: 13. června 2013

Zakoupeno v F-sport

• chuť, rozpust, člověk je po něm moc nasycen

skusil sem na skoušku místo mgm4000 ale mutant je nesrovnatelně horší

Přidáno: 26. května 2013

• cena/velikost balení
  • funguje
  • na chuť Triple chocolate sem si musel zvykat, po prvních dávkách mi bylo nevolno
  • všude doporučují jiné dávkování

užíváno 4x denně po 65g, za měsíc jsem nabral 3 kg při silovém tréninku

Přidáno: 25. května 2013

• cena, velké balení, slušná chut(čokoláda, vanilka)
  • trochu horší rozpustnost, chce to hodně mléka(cca 500ml na 2 odměrky) jinak je nápoj na můj vkus až příliš krémový, bohužel bez výsledků(podle mého názoru ideální pro udržení váhy, nic víc)

současně se dvěma kamarády, jsem dobral MUTANT MASS ( chtěli jsme po GIANT MEGA MASSU vyzkoušet něco nového) a ani jeden znás nepřibral ani kilo na váze. Dávkování 2 odměrky, což je zhruba 130g, 2-3x deně podle potřeby. Nechci nikoho odrazovat od koupi MUTANTA, ale pokud chcete opravdu přibrat (cca 3-5kg), kupte MEGA MASS od WEIDERU. Je sice o pár stovek dražší, ale rozhodně se to vyplatí. Co se týče chutě (jahoda výborná, vanilka taky dobrá) a rozpustnosti je na tom podle mého názoru MEGA MASS taky o něco lépe (otázka chuti je však hodně individuální). Moje hodnocení je založeno čistě na osobní zkušenosti mě a mých přátel nic víc, nic míň. Snad Vám recenze pomůže pokud se budete rozhodovat mezi MM a GMM. peace

Přidáno: 14. května 2013

• cena, chuť
  • horší rozpustnost

celkově bych produkt doporučil, mám s ním dobré zkušenosti

Přidáno: 28. dubna 2013

• dobré příchutě
  • skvělá účinnost
  • velké množství (6,8Kg)
  • plastikový obal

S tímto produktem jsem naprosto spokojen jediné co bych zkritizoval je obal tohoto produktu který je dost nepraktický jak pro každodenní používání tak i uskladnění.

Přidáno: 22. dubna 2013

• Chuť

Právě jsem si koupil PVL Mutant Mass 2200g triple čokoláda.Musim uznat,že chuť je výborná.O výsledku budu informovat.

Ověřený zákazník kulturistika.com Ověřený zákazník

Přidáno: 27. března 2013

Zakoupeno v kulturistika.com

• Kvalita
  • Chuť
  • Balení

Doporučuji.

Přidáno: 4. března 2013

(naposledy upraveno 4. března 2013)

• výborná chut (s mlékem), s vodou o chlup horší
  • nádherná vůně (u příchutě triple chocolate) , bez aspartamu a acesulfamu draselného
  • kvalitní gainer
  • vysoký obsah kyseliny asparagové a glutamové
  • pro někoho vyšší cena,vkvůli velikému balení vám po čase přestane chutnat

PVL Nutrients MASS GAINER je jeden z nejlepších gainerů za přijatelnou cenu..doporučuji

Ověřený zákazník Aktin.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. února 2013

Zakoupeno v Aktin.cz

• chuť
  • funguje
  • dávkování...???

Pro ty,kteří chtějí větší sílu a přibrat kvalitní hmotu. Jen si nejsem jist dávkováním - 4 odměrky na nápoj či za den? Udávaná hmotnost dávky 260g je už u 2 oměrěk... .

Přidáno: 21. ledna 2013

• Množství
  • Výsledky

Jednou sem zkusil a nikdy nezměním, sice ze začátku sem měl sračku, ale potom sem začal pít s vodou a paráda. Přibral sem za měsíc 5kilo.. Bral sem k tomu ještě EliteWhey protein. Stravu sem neřešil vůbec, jen sem si dal občas polotučný tvaroh to je vše.
Doporučuji :)

Zobrazuji 261 - 280 ze 328 recenzí 1...12 13 [ 14 ] 15 16...17